Super Express: Kosowski w Górniku?

Nigdy nie ukrywał, że w Zabrzu czuje się jak w domu. Kamil Kosowski być może wiosną założy koszulkę Górnika - pisze "Super Express".
- Jeszcze nie podpisaliśmy kontraktu z Kamilem - mówi dyrektor sportowy Wisły Jacek Bednarz. - Kiedy podpiszemy? Jak dojdziemy do porozumienia. 

"Kosa" twierdzi, że chce 300 tys. euro rocznie. Ale dla Wisły to za dużo. Na ten wydatek stać sponsora Górnika Zabrze - firmę Alianz. Zabrscy działacze nie kryją, że ich celem jest ściągnięcie przed każdą rundą jednego piłkarza z tzw. górnej półki. Wcześniej sięgnęli po Tomasza Hajtę i Jerzego Brzęczka. Teraz przyszedł czas na największy hit w Zabrzu.

Nieoficjalnie można się dowiedzieć, że jedyną obawą przed ściągnięciem Kamila do Zabrza jest to, czy w szatni nie dojdzie do zgrzytów na linii Hajto-Kosa. Obaj mają twarde charaktery i niewyparzone języki.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]