Szuster: Jarka jest i będzie zawodnikiem Górnika

Podczas dzisiejszej konferencji szefowie klubu byli też pytani o "sprawę Dawida Jarki". Ten bramkostrzelny młody napastnik wraz ze swoim menadżerem podważył ważność wiążącego go z klubem kontraktu. Wydział Gier PZPN odłożył decyzję w tej sprawie do 3 stycznia. - Tu nie ma żadnej sprawy. Kontrakt jest w porządku. Jarka jest naszym zawodnikiem, zależy nam na nim i na początku roku rozpocznie przygotowania do wiosennych spotkań. Górnik nie ma sobie nic do zarzucenia i bolejemy nad całą sytuacją - wyjaśnił prezes Górnika, Ryszard Szuster.

- Zachowanie Dawida oceniam jako nietaktowne i niestosowne. Sytuacja jest dziwna. Myślę, że popełnia błąd. Chwała mu za strzelenie 10 bramek, ale zapracowała na nie cała drużyna - skomentował sprawę obrońca Górnika Tomasz Hajto.

na podstawie: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]