Górnik wystawił czterech piłkarzy na listę transferową

Dariusz Stachowiak (fot. drożdżal)Dyrektor ds. sportowych, Krzysztof Hetmański przedstawił nazwiska piłkarzy wystawionych przez Górnik na listę transferową. Znaleźli się na niej: Tomasz Laskowski, Sławomir Jarczyk, Tomasz Moskal oraz Dariusz Stachowiak. 

Kto przyjdzie do Zabrza? Na pewno bramkarz Sebastian Nowak z Ruchu Chorzów, który już wcześniej podpisał kontrakt. - Szukamy bocznego obrońcy, środkowego pomocnika i jeśli się uda, to jeszcze napastnika - powiedział Hetmański.

Na testach medycznych w klubie przebywa Daniel Koczon z Motoru Lublin. Klub jest poważnie zainteresowany zaangażowaniem Słowaka Patrika Pavlendy i Serba Marko Bajicia. - Tę drużynę, umiejętnie wzmocnioną, stać na więcej - przyznał trener Ryszard Wieczorek.

źródło: PAP / Gazeta WyborczaRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]