Piłkarze Górnika od czwartku rozpoczną urlopy

Kadra Górnika została wczoraj podzielona na dwie grupy, które na przemian dziś i jutro odbędą treningi i przejdą badania lekarskie. Od czwartku zawodnicy rozpoczną urlopy, na które dostaną od trenera Ryszarda Wieczorka szczegółową rozpiskę ćwiczeń do wykonania. 

- Oni wyjadą, my przystąpimy do pracy - pół żartem, pół serio mówi dyrektor sportowy, Krzysztof Hetmański. - W środę siądziemy z trenerem i być może w wyniku tego spotkania powstanie lista transferowa. Na razie wiemy tylko na pewno, że opuści nas Krzysztof Bukalski, a dołączy do ekipy bramkarz Ruchu. Sebastian Nowak.

Zimowa polityka transferowa Górnika okryta jest tajemnicą. Wiadomo tylko, że na celowniku znajdą się boczni obrońcy, środkowy pomocnik i rasowy napastnik. Zdaniem działaczy spektakularnych zakupów raczej nie będzie. W spekulacjach padają jednak znane nazwiska Manulea Arboledy czy Krzysztofa Gajtkowskiego.

Wiele wskazuje na to, że terenem łowów zabrzan będą Bałkany i kraje z byłych republik radzieckich, a także kluby spoza Orange Eksraklasy. Ten ostatni przypadek dotyczy m.in. Piotra Polczaka z GKS Katowice.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]