Wieczorek przed meczem z Wisłą: Zagramy o zwycięstwo

Ryszard Wieczorek (fot. drożdżal)– Słaby Górnik to już przeszłość. W niedzielę zagramy o zwycięstwo – zapowiada trener Ryszard Wieczorek. Tak, jakby zapomniał, że zabrzanie od ponad ośmiu lat dostają w lidze od wiślaków tęgie baty. Pięć ostatnich spotkań przegrali, nie strzelając nawet bramki. 

– Ale teraz to się nie liczy – mówią zgodnie gospodarze. Chyba będzie nam kibicować cała Polska. Dlaczego? Przecież z Wisłą jeszcze nikt w tym sezonie nie wygrał, a nas w tym momencie na pewno na to stać. Górnik to teraz naprawdę silna drużyna – przekonuje napastnik zabrzan, Tomasz Zahorski.

Zapowiedź snajpera jest jednoznaczna, choć gospodarze zagrają w niedzielę bez dwóch czołowych piłkarzy.

– Wiem, że podczas meczu będzie zimno, ale na trybunach pojawi się komplet widzów, a ja zapewniam, że na boisku będzie walka na całego. Bardzo chcemy z mocnym akcentem zakończyć sezon w Zabrzu, dlatego zagramy o pełną pulę – dodaje napastnik, którego z uwagą po raz kolejny na żywo będzie obserwował Adam Nawałka, asystent selekcjonera biało-czerwonych.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]