PE: Wypowiedzi trenerów po meczu Górnik - Wisła

Maciej Skorża (trener Wisły): - Cieszy mnie nie tylko wynik, ale i gra. Ci, którym dałem szansę pokazali się z niezłej strony. Mecz był wyrównany, a fakt iż padła tylko jedna bramka świadczy o tym, że spotkały się wyrównane drużyny. Który z tych zawodników zagra w niedzielę? Na pewno trzech z nich wystąpiło dziś od pierwszej minuty. 

Ryszard Wieczorek (trener Górnika): - Zadowolony mogę być głównie z I połowy, choć w naszej grze brakowało płynności. Po zmianie stron nie było już tak dobrze, popełniliśmy błąd, który kosztował nas stratę gola. W tych zawodnikach drzemie spory potencjał. Szkoda tylko, że nie udało nam się wyrównać. Ja również nie chcę eksperymentować w niedzielę, ale wśród tych, którzy zagrali w tym spotkaniu znajduje się kilku, którzy wystąpią w meczu ligowym.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]