Forum
 

List otwarty Stowarzyszenia do władz miasta Zabrze

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze poprzez apel jak i treściwe transparenty, pragnie zwrócić uwagę na pilną potrzebę budowy nowego i nowoczesnego stadionu, spełniającego normy i wytyczne organizatora rozgrywek Orange Ekstraklasy jak i Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA), które w najbliższym czasie zaczną obowiązywać, a które to normy należy spełnić żeby klub mógł być dopuszczony do rozgrywek organizowanych przez obie organizacje.
W żadnym wypadku apel oraz transparenty nie atakują władz miasta Zabrze. Wprost przeciwnie - ich treść i charakter namawiają do przychylnego rozpatrzenia propozycji budowy obiektu o zadawalającej pojemności.
Pragniemy podkreślić, że współpraca z władzami miejskimi układa się bardzo dobrze, co w perspektywie budowy nowego stadionu jak i budowania nowej silnej drużyny w oparciu o strategicznego sponsora/właściciela daje bardzo dobry klimat wokół klubu sportowego Górnik Zabrze, 14-krotnego Mistrza Polski oraz promocję miasta Zabrze.
Mając nadzieję, na szybkie i sprawne działanie władz miejskich oraz pozytywne opinie pragniemy zaoferować swą pomoc i konsultację w w/w projekcie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online