Forum
 

Hajto: Zespół oddał całe serce i zdrowie

- Chcieliśmy w tabeli dogonić Lecha, przeskoczyć Groclin. Nie udało nam się to, szkoda. Cały zespół oddał dzisiaj serce i zdrowie - mówił po remisie 1:1 z Widzewem Tomasz Hajto, zawodnik Górnika Zabrze. 

- Mieliśmy kilka sytuacji naprawdę dogodnych do zdobycia gola. Często po akcjach brakowało ostatniego podania. W drugiej połowie, w końcówce meczu, przy stanie 1:1 mamy sytuację sam na sam Tomka Moskala. Nie strzelamy. Takie mecze można jeszcze przegrać w ostatniej chwili.

- Jeżeli Tomek Moskal ma ambicje żeby grać w pierwszym składzie, a na pewno takie ma, to na pewno powinien wykorzystywać takie sytuacje. Na pewno chciał to zrobić i jest mu tak samo przykro jak nam. Sytuacji w końcówce meczu mieliśmy dużo, szkoda, że tak się mecz ułożył. Mogliśmy go też przegrać w końcówce, gdy nadzialiśmy się na dwie, trzy bardzo groźne kontry Widzewa.

- Są takie mecze, które się remisuje. Barcelona i Real Madryt też mają swoje słabsze mecze, a my jesteśmy Górnikiem, który stawia pierwsze kroki do tego, żeby być w czołówce ligi. Ma prawo nam się przydarzyć słabszy mecz.

- Nie przegraliśmy kolejnego meczu, mamy dobrą passę. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie Górnik ledwo się utrzymał. Takie drużyny jak Legia, Wisła, Zagłębie czy Bełchatów to zespoły budowane już od kilku sezonów po to, by walczyć o mistrzostwo Polski. My jesteśmy zespołem, do którego w czerwcu przyszło 13 piłkarzy. Może przyjść taki mecz z Widzewem, którego nie wygrywamy. Nie robię z tego tragedii. Z przebiegu meczu uważam jednak, że zwycięstwo się nam należało - zakończył były reprezentant Polski.

źródło: Canal+ / WPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online