Forum
 

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Ryszard Wieczorek (fot. drożdżal)Szkoleniowiec Górnika, Ryszard Wieczorek: "Moi zawodnicy bardzo chcieli wygrać, podsumować trzema punktami niezłą w naszym wykonaniu rundę. Nie udało się, taka jest piłka nożna. Po stracie gola zdołaliśmy wyrównać i wydawało się, że w drugiej połowie będzie nam łatwiej. Brakowało dziś precyzji przy ostatnich podaniach w ataku, na dyspozycji Zahorskiego zaważył z pewnością jego ciężki mecz w kadrze dwa dni temu. Trochę problemów przysporzyła nam aura, nie mieliśmy bowiem warunków do odpowiedniej realizacji planów treningowych".

Trener Widzewa, Marek Zub: "Rozpoczynając ten mecz zakładaliśmy, że najlepszą dla nas taktyką będzie głęboka defensywa i szukanie szansy w kontratakach oraz w stałych fragmentach gry. Jak się okazało ta koncepcja była skuteczna. Mimo optycznej przewagi Górnika wywozimy z Zabrza remis, który jest cenną zdobyczą, biorąc pod uwagę naszą sytuację w tabeli i ostatnie spotkania".

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online