Kibic potrafi

Kibice GKS Bełchatów i przedstawiciel klubu odwiedzili kibica Górnika przebywającego w szpitalu wojewódzkim w Bełchatowie.
Wtorkowe spotkanie Pucharu Ekstraklasy GKS z Górnikiem Zabrze na długo zapamięta jeden z sympatyków zabrskiej drużyny, który podczas „rozgrzewki” w sektorze kibiców gości doznał złamania nogi. Od feralnego dnia zabrzanin przebywa w bełchatowskiej placówce, gdzie przeszedł skomplikowany zabieg.
Już na drugi dzień po tym nieszczęśliwym zdarzeniu, kibica odwiedzili sympatycy bełchatowskiego klubu przekazując drobny podarek i słowa otuchy. Z kolei w niedzielne popołudnie do szpitala udała się reprezentacja Stowarzyszenia Sympatyków GKS „Bełchatów”, by przekazać poszkodowanemu słodycze i napoje. W wizycie uczestniczył również Sebastian Sobczak z działu marketingu klubu, który podarował pacjentowi różne gadżety, w tym pluszowego mamuta.

źródło: gksbelchatow.comRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]