Forum
 

Wieczorek musi milczeć

Ryszard Wieczorek przyznał na naszych łamach, że zimą klub może dokonać takich transferów, że "wszystkim szczęki opadną", czym wywołał burzę we własnych szeregach. Działacze błyskawicznie upomnieli go na piśmie, by nie wypowiadał się na takie tematy - pisze "Przegląd Sportowy". 

W notatce pod hasłem "Kto za co odpowiada w Górniku i czego nie wolno robić trenerowi" czytamy między innymi: "Trener mówiąc o transferach wyraził jedynie własną opinię. Za politykę kadrową odpowiadają działacze i władze firmy Allianz. O ewentualnych zakupach mogą mówić wyłącznie prezes Ryszard Szuster i dyrektor klubu Krzysztof Hetmański". Pismem nie wszyscy są zachwyceni. Niektórzy czekają wręcz na mocną odpowiedź trenera, który ich zdaniem został w ten sposób ośmieszony. Wieczorek jednak nie zamierza już się "wychylać".

"Każdy zinterpretuje to pismo według własnego uznania. Ja podjąłem decyzję, że nie będę się w tej sprawie wypowiadał" – mówi Wieczorek, a z tonu jego głosu naprawdę trudno wywnioskować czy uwagi działaczy na piśmie sprawiły mu przykrość czy jest to normalne działanie szefostwa.

"Proszę nie pisać, że trener był u prezesa na dywaniku, albo że otrzymał jakąś naganę. Zresztą to powiedzenie o opadającej szczęce było naprawdę fajne" – wyjaśnia dyrektor Hetmański i stara się tak przedstawić problem, by nikt nie miał wątpliwości, że pozycja trenera w Górniku nadal jest mocna.

źródło: Przegląd Sportowy



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online