Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Trener GKS, Orest Lenczyk: - W pierwszej połowie grał wicemistrz Polski. Nie spodziewałem się kabaretowego występu jednego aktora dwie minuty po przerwie, który osłabił zespół, kiedy karty były jeszcze na stole. Górnik był na fali, grał na swoim stadionie i mecz dla Bełchatowa się skończył. Drugi gol Zahorskiego odebrał nam szanse na korzystny wynik. Naszym problemem jest to, że nie strzelamy bramek.

Trener Górnika, Ryszard Wieczorek: - Bardzo koncentrowaliśmy się przed tym meczem. Na własnym stadionie nieźle nam szło, rywal był z "górnej półki". Pisało się, że z faworytami sobie nie radzimy. To miało wpływ na początek meczu, który mi się nie podobał. Dziś nie robiliśmy takich błędów jak ostatnio w Kielcach. Większa była dyscyplina taktyczna.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]