Apel Stowarzyszenia

Szanowna Pani Prezydent, Szanowni Radni, jako zabrzańska społeczność, kibice i sympatycy Górnika Zabrze apelujemy do Was o rozważenie jedynej słusznej naszym zdaniem opcji budowy stadionu Górnika Zabrze na minimum 30 000 miejsc. 
Docierają do nas informacje o niepokojących koncepcjach budowy stadionu na 14 000 czy 20 000 miejsc, a przecież już teraz na obecnym stadionie brakuje miejsc by pomieścić wszystkich chętnych. Nowy stadion z założenia powinien spełniać wymogi licencyjne organizatora rozgrywek krajowych, jak i zagranicznych, w których w przyszłości Górnik Zabrze będzie uczestniczył.
Zwracamy uwagę na fakt, że nowy stadion ściąga dodatkowych kibiców, podobnie sukces sportowy, który w perspektywie budowy dobrej drużyny jest realny za kilka lat, a to spowoduje, że nowy mniejszy stadion trzeba będzie znowu modernizować.
Górnik Zabrze to drużyna z największą ilością kibiców w kraju i za granicą.
Apelujemy zatem by wygrała myśl przyszłości i jakości jaką niesie za sobą stadion o pojemności co najmniej 30 000 miejsc, każdy inny pomysł realizacji mniejszego obiektu to nieporozumienie.

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]