Zahorski i Jarka odbierają sobie energię?

Tomasz ZahorskiWygląda na to, że napastnicy Górnika odbierają sobie energię. Najpierw gole seryjnie strzelał Dawid Jarka. Teraz trafia Tomasz Zahorski, a Jarka tylko łapie się za głowę po zmarnowanych okazjach. 

Energetyczne wampiry z Zabrza mogą zdecydować o wyniku meczu z PGE GKS Bełchatów. - My z Tomkiem to faktycznie mamy w sobie coś z wampirów, które na przemian wysysają sobie pozytywną energię - śmieje się Jarka. - Długo miałem ją ja, ale teraz na dwa mecze uciekła. Czy się zaciąłem? Już tak raz w tym sezonie miałem. Po dwóch meczach bez gola strzeliłem cztery bramki Zagłębiu Sosnowiec. O powtórzenie tego osiągnięcia będzie trudno, bo GKS to nie Zagłębie. Oglądałem z trybun mecz Pucharu Ekstraklasy. Wygraliśmy 1:0, ale gdy po przerwie weszli Carlos Costly i Dawid Nowak to nieźle nami zakręcili - przyznaje Jarka.

Młody napastnik Górnika przeżywał już sytuację, gdy jego partner z ataku strzelał tylko wtedy, gdy on nie mógł pokonać bramkarza przeciwników. - W Gwarku Zabrze albo strzelałem ja, albo Przemek Trytko. Gdy teraz wyszła ta sytuacja z Tomkiem, to od razu sobie przypomniałem tamtą historię - mówi Jarka, któremu "energetyczne wampiry" wyraźnie przypadła do gustu.

Z kolei Zahorski broni się przed takim określeniem. - To zbieg okoliczności, że wcześniej trafiał Dawid, a teraz ja. Nie łączyłbym tego z magią. I bardzo bym chciał, żebyśmy w meczu z Bełchatowem trafili do siatki obaj - podkreśla Zahorski.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]