Kto kogo uderzył?

Tomasz Hajto (fot. drożdżal)W 30 minucie sobotniego spotkania doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Tomasz Hajto wykonał rzut wolny, trafił piłką w Adriana Marka, a ten padł jak ścięty i zaczął zwijać się z bólu. Gospodarze kontynuowali jednak swoją akcję, a jej ostatnim akcentem było wyjście Tomasza Zahorskiego sam na sam z Szymonem Gąsińskim. Bramkarz Zagłębia wygrał ten pojedynek i jest to ostatnia pewna scena z tego dramatu.

Potem Gąsiński błyskawicznie podbiegł do Zahorskiego i własnoręcznie próbował mu odpłacić za nieprzerwanie akcji.

- Adrian leżał na boisku i wyglądało na to, że ma bardzo poważną kontuzję. Tymczasem zabrzanie w najlepsze, z uśmiechami na twarzy, rozgrywali akcję po obwodzie i prawie strzelili nam gola. Nie wytrzymałem nerwowo, rzeczywiście odepchnąłem, ale nie uderzyłem Zahorskiego, za to on trafił mnie głową. Potem jeszcze pojawił się Hajto, który coś wrzeszczał - opowiadał bramkarz Zagłębia.

Kapitan Górnika rzeczywiście przebiegł kilkadziesiąt metrów i zaatakował Gąsińskiego.

- Rzucił się na Zahorskiego, chciałem chłopakowi pomóc. Skończyło się na słowach i odepchnięciu bramkarza, na pewno jednak nie zadałem nikomu ciosu - oświadczył Hajto.

W efekcie zdarzenia obaj zawodnicy otrzymali żółte kartki. U Marka stwierdzono natomiast mocne stłuczenie łuku żebrowego.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online