Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - Zagłębie

Tadas Papeczkis (obrońca Górnika): - To nie był łatwy mecz, do przerwy zrobiliśmy za dużo błędów. Wychodząc na drugą połowę powiedzieliśmy sobie, że musimy ruszyć do ataku i szybko odrobić straty. I to nam się udało. Czujemy radość, bo daliśmy kibicom sporo emocji i zwycięstwo. 

Dżenan Hosić (kapitan Zagłębia): - Do przerwy było dobrze, a po przerwie... jak zwykle. Po raz kolejny wychodzimy z szatni i zaraz po gwizdku jeden zaśpi, drugi zaśpi i tracimy gol za golem. Sam też zawaliłem ostatnią bramkę i chyba dlatego zostałem zmieniony. Atmosfera na stadionie była kapitalna, piłkarze Górnika dali radość swoim kibicom, szkoda, że my nie możemy tego samego powiedzieć o sobie.

Vladimir Bednar (pomocnik Zagłębia): - Wszyscy zawaliliśmy ten mecz, wszyscy, co do jednego. Chyba za wcześnie pomyśleliśmy, że jest dobrze i teraz wystarczy przeczekać drugą połowę. Górnik niestety miał Jarkę, który załatwił mu trzy punkty. Po raz pierwszy od dawna zagrałem w pomocy, z ofensywnymi założeniami, dzięki temu strzeliłem swoją pierwszą bramkę dla Zagłębia, ale po przerwie nie dostałem już chyba żadnego podania.

Konrad Gołoś (pomocnik Górnika): - Cieszy nas to zwycięstwo, bo ciężko na nie zapracowaliśmy. Bardzo dobry mecz rozegrał Dawid Jarka, z którym świetnie mi się współpracowało. Moje powołanie do kadry to fajna sprawa, ale w lidze gram dla Górnika i to o nim myślę. Sam też byłem bliski strzelenia gola, szkoda, że nic nie wpadło, ale najważniejszy jest końcowy efekt.

Piotr Bagnicki (napastnik Zagłębia): - Po pierwszej połowie, w szatni, powiedzieliśmy sobie, że Górnik pewnie zaraz na nas ruszy i rzeczywiście tak było. Ale z naszej strony skończyło się na słowach, nie było koncentracji. Dostaliśmy głupie bramki i straciliśmy punkty, które mogły być w naszym zasięgu.

Tomasz Hajto (kapitan Górnika): - Początek mieliśmy słaby, ale nie grzebmy w trupach, liczy się końcowy wynik. Dawid strzelił cztery gole, ale pracował na nie cały zespół. Szczególnie dobrze wypadł Konrad Gołoś. To co zagrał ten chłopak, było doprawdy znakomite.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online