Teraz "Laska"?

Tomasz Laskowski (fot. drożdżal)- Skład na mecz z Zagłębiem będzie oczywiście inny niż ten, który kibice zobaczą w sobotę w lidze. Kadrę mamy szeroką, kibice na pewno nie będą się nudzić - twierdzi przed dzisiejszym meczem w Pucharze Ekstraklasy trener Ryszard Wieczorek.
Można w ciemno założyć, że do zmiany dojdzie w bramce. Boris Pesković pewnie będzie oszczędzany na ligę. Mateusz Sławik? Zmienił Słowaka w Grodzisku i zawiódł. Prawdopodobnie przeciwko Zagłębiu zagra Tomasz Laskowski, który po pierwszym meczu w tym sezonie z Legią - puścił wtedy trzy gole - siadł na ławce, a najczęściej na trybunach. - Czy mamy problem z drugim bramkarzem? Na treningu nie. Oczywiście Boris jest najlepszy, ale szczególnie Mateusz wiele od niego nie odstaje. Cały czas pamiętam, że wygrał Górnikowi w poprzednim sezonie wiele spotkań, był jednym z najlepszych piłkarzy drużyny - twierdzi Wieczorek. Jednocześnie dodaje: - W Grodzisku rywal pokonał go ze spalonego, nie było też rzutu karnego, ale on sam wie, że nie bronił pewnie. Zgoda, wszedł po raz kolejny na boisko w trudnym momencie, ale miał czas, by się rozgrzać. To pewnie kwestia psychiki, ale ona jest w wypadku bramkarza tam samo ważna jak umiejętności - kończy wątek bramkarski Wieczorek. Biorąc zaś pod uwagę, że już przesądzone jest przejście do Zabrza Sebastiana Nowaka, można w ciemno założyć, że ktoś z duetu Sławik - Laskowski będzie szukał zimą nowego klubu. Kto? Miedzy innymi po to jest kilka spotkań w Pucharze Ekstraklasy, by przekonać do siebie trenerów.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]