Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Jacek Zieliński (trener Groclinu) - Był to dla nas bardzo trudny mecz i bardzo cieszę się ze zwycięstwa. Niestety, okazało się, że mamy kłopoty grając w przewadze liczebnej. W szatni spokojnie, bez historii porozmawialiśmy sobie. Wiedziałem, że bramki są kwestią czasu. W pierwszej połowie mieliśmy już okazje, ale mamy duże kłopoty z ich wykorzystywaniem. Jeżeli w Belgradzie chcemy osiągnąć korzystny wynik, to musimy być znacznie skuteczniejsi.

Ryszard Wieczorek (trener Górnika) - Życzę Groclinowi, by to zwycięstwo podbudowało ich przed rewanżowym spotkaniem w Pucharze UEFA. Byliśmy dobrze przygotowani do tego meczu, mądrze graliśmy taktycznie. W pełnym składzie bylibyśmy w stanie pokusić się o niespodziankę. Ciężko mi pozbierać myśli, ale nie chcę komentować decyzji sędziów. Mogę tylko powiedzieć, że nas, trenerów takie mecze kosztują wiele nerwów i zdrowia. I czasami po takich meczach tracimy posadę.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]