Jarka: Cieszę się, że trener mi zaufał

Dawid Jarka strzela, trenuje i Beckhama obserwuje. Najważniejsze informacje dla niego są takie: Paweł Brożek ma siedem goli, a David Beckham do gry wróci za dwa, trzy tygodnie.
Dawid Jarka, najlepszy strzelec Górnika Zabrze, powoli goni w klasyfikacji najskuteczniejszych napastnika Wisły Kraków. 

- Wkurzam się, bo niektórzy już zaczęli gadać, że mecz Wisły z Polonią Bytom (5:0 - red.) oglądałem, obgryzając paznokcie i modląc się, żeby Paweł nie strzelił gola. Bzdura! Przecież to nie polega na tym. Każdy z nas trenuje i chce grać jak najlepiej. Nie kryję, że chcę zdobyć koronę króla strzelców, ale nikomu źle nie życzę. Poza tym jest dopiero 8. kolejka. Wiele się może zmienić - mówi Dawid, który ma na koncie 6 bramek.

Jarkę chwalą koledzy i trener. Już w ubiegłym sezonie mówiło się, że to nowy Włodziemierz Lubański.

- Przede wszystkim cieszę się, że trener mi zaufał - komentuje. - Gram bez obciążeń i dlatego tak fajnie się to układa. Zresztą najważniejsze, że drużyna pnie się w tabeli. Początek sezonu mieliśmy przecież tragiczny. Po porażkach z Wisłą, Legią i Lechem zaczęło się gadanie, że jesteśmy słabi. Teraz chyba nikt nie narzeka.

Jarka trenuje, ale każdą wolną chwilę spędza, serwując w Internecie.

- Patrzę, co tam słychać w Los Angels Galaxy - mówi. - David Beckham to mój idol. Mam nadzieję, że szybko wróci do gry. Nabawił się kontuzji kolana i jeszcze trzy tygodnie będzie musiał pauzować. Ale jeszcze pokaże tam klasę!

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]