Gołoś: Ciężki początek już za nami

- To nie tak, że jesteśmy do niczego, bo nie wyszły na pierwsze trzy mecze. Prawda jest taka, że mieliśmy ciężki terminarz, a mocny Górnik dopiero się tworzy - powiedział portalowi Interia.pl pomocnik zabrzan Konrad Gołoś. 

» Nie czujesz niesmaku, że wygraliście w derbach Śląska dzięki karnemu, którego być nie powinno?
Konrad Gołoś, pomocnik Górnika:- Nie wnikam w sprawy związane z sędziowaniem. Dla mnie najważniejszy jest wynik - pokonaliśmy Ruch w meczu, w którym ciążyła na nas ogromna presja. I tylko to się dla mnie liczy.

» Wcześniej szło wam kiepściutko - trzy mecze i zero punktów.
- To wcale nie tak, że jesteśmy do niczego. Po prostu nasz zespół się dopiero tworzy, a na początku sezonu mieliśmy ciężki terminarz. Graliśmy przecież z Legią, Wisłą i Lechem. Pokonaliśmy Ruch i mam nadzieję, że nastąpił przełom. Teraz jedziemy po trzy punkty do Białegostoku. Później mamy trzy mecze u siebie, więc będzie okazja, żeby się wspiąć w górę tabeli.

» Jak się czujesz w Zabrzu? Czy ta mieszanka rutyny z młodością będzie działała?
- Zostałem w Górniku świetnie przyjęty. Zarówno przez młodszych, jak i starszych chłopaków - Tomka Hajtę, Jurka Brzęczka i Krzyśka Bukalskiego. To profesjonaliście pełną gębą, super ludzie. Dzięki nim w Zabrzu jest mi naprawdę dobrze. W Wiśle porzyjaźniłem się z Kubą Błaszczykowski i dzięki niemu Jurka znałem już wcześniej (Brzęczek jest wujkiem Błaszczykowskiego - przyp. red.). Wydaje mi się, że się lubimy.

» A jakie masz zdanie o trenerze Wieczorku?
- Kolejny profesjonalista. Zawsze przygotowany, zawsze chce iść do przodu, grać ofensywnie, zawsze o zwycięstwo. Jak najbardziej pozytywna postać.

źródło: Interia.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]