Kiedy i z kim podczas zgrupowania?

Powstało nieco zamieszania wokół meczów sparingowych, które Górnik ma rozegrać na Słowacji - pisze "Sport". Organizator wstępnie zaproponował mecze dziś, jutro i na zakończenie zgrupowania. Taki scenariusz Górnikowi nie bardzo odpowiadał. Wersja na dziś? - 4 lipca powinniśmy grać z Trnavą, w sobotę 7 lipca być może z Trzyńcem, a na zakończenie, czyli 11 lipca z Artmedią Bratysława. W tym kalendarzy może dojść jeszcze do korekt. W każdym razie piłkarzy czekają trzy mecze kontrolne.
Kadra Górnika na nowy sezon jest już praktycznie gotowa, choć na Słowacji czeka jeszcze na piłkarzy dwuosobowy pokój. Pierwotnie założone, że w zgrupowaniu weźmie udział 26 piłkarzy. Na pewno jednym z nich będzie bramkarz, a drugi prawdopodobnie prawy obrońca.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]