Czekając na podpis

Jerzy Brzęczek dziś ma podpisać dwuletni kontrakt z Górnikiem Zabrze. Piłkarz przebywa już w Polsce, na godzinę 13.00 zaplanowano konferencję prasową z jego udziałem. Prawdopodobnie zaraz po niej Brzęczek pojedzie samochodem na Słowację, gdzie od wczoraj przebywają zawodnicy Górnika. 
Były kapitan reprezentacji Polski grał już w Zabrzu. Trafił na Roosevelta latem 1993 roku i spędził w Górniku blisko dwa sezony. Potem występował w GKS Katowice, skąd wyjechał do Austrii. Grał w niej ponad dziesięć lat. Ostatniego dnia czerwca rozwiązał kontrakt z Tirolem Innsbruck. Zaraz potem powiedział w rozmowie ze „Sportem”. - Na pewno wracam do Polski, mam propozycje z kilku klubów.
Na najbardziej konkretna pojawiła się właśnie z Zabrza, gdzie w sobotę - także na dwa lata - zakotwiczył Tomasz Hajto. Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika, na razie spokojnie komentuje przyjście Brzęczka. - Czekamy na podpis, ale praktycznie wszystko jest już dogadane. Dlaczego Hajto? Dlaczego Brzęczek? Proszę spojrzeć, że sprowadzamy także dobrych, ale młodych zawodników. Oni potrzebują obok siebie rutyniarzy. To są tacy piłkarze. Grali lata na zachodzie, są profesjonalistami. I co najważniejsze, nadal bardzo dobrze grają w piłkę. Myślę, że Górnik i kibice będą mieli z ich powodu sporo satysfakcji.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]