Piłkarze Górnika pojechali na Słowację

Piłkarze Górnika Zabrze wyjechali w poniedziałek rano na 10-dniowe zgrupowanie do słowackiej miejscowości Zlate Moravce. Do autobusu wsiadło wraz z trenerem Ryszardem Wieczorkiem 19 graczy. W trakcie obozu zabrzanie zagrają 3 albo 4 sparingi.  

We wtorek dojadą do kolegów Litwini Tadas Papeckis i Marius Kirys, którzy grali już w sobotnim sparingu przeciwko Karwinie. Na Słowację pojechał nowy "nabytek" Górnika Tomasz Hajto, natomiast nie zostało na razie potwierdzone wzmocnienie zespołu przez innego doświadczonego byłego reprezentanta Polski Jerzego Brzęczka (ostatnio Tirol Innsbruck).

Zabrzanie zagrają na Słowacji m.in. ze zdobywcą pucharu tego kraju Vion Zlate Morawce i Artmedią Bratysława. - Przede wszystkim czeka nas praca nad motoryką. Nowi zawodnicy muszą się wkomponować w drużynę. Chodzi mi też o przekazanie graczom mojej koncepcji gry. Ośrodek jest dobry, byliśmy tam wcześniej by go wybrać. Dojadą do nas jeszcze czterej nowi zawodnicy, w tym bramkarz, jednak o nazwiskach nie chciałbym jeszcze mówić - powiedział przed wyjazdem trener Ryszard Wieczorek.

Kadra na zgrupowanie w Zlatych Moravcach

Bramkarze: Mateusz Sławik, Tomasz Laskowski,

Obrońcy: Andrzej Bednarz, Adam Orłowicz, Tomasz Hajto, Sławomir Jarczyk, Michał Pazdan, Adam Marciniak.

Pomocnicy: Krzysztof Bukalski, Adam Giesa, Jarosław Białek, Dariusz Stachowiak, Piotr Madejski.

Napastnicy: Piotr Malinowski, Tomasz Moskal, Tomasz Zahorski, Piotr Gierczak, Dawid Jarka, Piotr Ruszkul.

źródło: PAP / gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]