Radler w Anderlechcie

Blażejowi Radlerowi skończył się właśnie kontrakt z Górnikiem. Wczoraj piłkarz pojechał na tygodniowe testy do słynnego Anderlechtu.
Jego pobyt w Belgii pilotuje menedżer Michel Thiry. "Wiem, że wiele osób może być zaskoczonych, ale ja znam Błażeja dobrze i wiem na co go stać. Kiedy Wasilewski odchodził do Anderlechtu, też wiele osób zastanawiało się, czy to dobry pomysł, skoro jest za słaby na Lecha Poznań. "Wasyl" sobie poradził, w Błażeje też wierzę" – twierdzi Thiry. "To piłkarz ze świetnym strzałem, świetnie gra głową, w sezonie strzela po kilka goli. Jeżeli będzie grał bardziej odpowiedzialnie taktycznie, to sobie poradzi. Anderlecht potrzebuje takich zawodników, a gra jesienią co trzy dni przez kilka miesięcy. Kadra musi być szeroka. Chcieli Radlera zobaczyć, więc próbujemy. Wierzę, że się powiedzie. Ten transfer przygotowywałem od ponad miesiąca, piłkarz był trzy razy oglądany z trybun przez przedstawicieli mistrza Belgii" – dodaje menedżer.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]