Snajper z III ligi w Górniku

Piotr RuszkulGórnik Zabrze wczoraj sfinalizował transfer Piotra Ruszkula, 22-letniego napastnika Olimpii Elbląg. Piłkarz w poprzednim sezonie strzelił 16 goli. Kto jeszcze? Wydaje się kwestią czasu podpisanie kontraktu z Litwinem Kiżysem. To kolejny piłkarz, który wiosnę spędził w ŁKS.  Jakby tego było mało, na Roosevelta ma się także przenieść Mariusz Magiera, kolejny zawodnik, który w Zabrzu już grał. W minionym sezonie był na rok wypożyczony z Wisły właśnie do ŁKS. W Krakowie miałby problem z miejscem w pierwszym składzie.

Konrad Gołoś? – Rozmowy trwają – stwierdził Krzysztof Hetmański, dyrektor sportowy Górnika. Upadł za to ostatecznie pomysł sprowadzenia do Górnika piłkarzy z Argentyny. Nie chcieli przyjeżdżać do Polski na testy, a klub nie bardzo był skłonny podpisywać kontraktów "w ciemno".

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]