Seweryn: Nie chciałem astronomicznych pieniędzy

Damian SewerynDamian Seweryn był uważany rok temu za najmocniejszy punkt Górnika. Przez ten okres jego menedżerem był… Ryszard Szuster, czyli obecny prezes zabrzan. Dziwi zatem, że obaj panowie nie doszli teraz do porozumienia w kwestii nowego kontraktu. - Nie chciałem żadnych astronomicznych pieniędzy - zaznacza Seweryn, który w sierpniu zostanie tatą małego Dawida. - Dlatego muszę dbać o przyszłość i finanse. Z Górnikiem chciałem się dogadać i nie wykluczam wcale, że karta się jeszcze odwróci. Alternatywa? Nie powiem, że mam sto ofert, ale radę sobie dam - dodał. Jedna z nich dotyczy ponoć ligi portugalskiej, co jest zasługą zabiegów nowego menedżera Seweryna.
- Płacić będziemy za ciężka pracę i wyniki, a nie za zakładanie koszulki. Jeśli ktoś się na takie rozwiązanie nie godzi, to nie będzie grał w nowym Górniku – z całą mocą podkreśla Ryszard Wieczorek.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]