Wieczorek: Powstaje nowy Górnik

Ryszard WieczorekOd kiedy współpracę z Górnikiem nawiązała firma ubezpieczeniowa Allianz częściej do klubu zaglądają menadżerowie i chętni do gry zawodnicy. Dla nowych zarząd będzie musiał zrobić w kadrze miejsce. Już odszedł do Piasta Rafał Andraszak, żegna się Damian Seweryn. Tomasz Prasnal i Bartłomiej Socha zostali wysłani na urlop. 
- Dopiero się poznajemy. Specjalnie skróciłem o kilka dni urlopy, by mieć więcej czasu. Zawodników czekają jeszcze badania wydolnościowe. Dziś testowany był środkowy chorwacki obrońca, w kolejnych dniach przyjadą inni zawodnicy. Nie będziemy płacić za samo zakładanie klubowej koszulki. Powstaje nowy Górnik. Naszym celem na najbliższy sezon będzie miejsce w pierwszej ósemce w lidze oraz Puchar Polski. Nie będzie łatwo wywalczyć miejsce w meczowej osiemnastce. Nie obawiam się problemu z porozumiewaniem się w zespole zagranicznych graczy. Oni mają po prostu dobrze grać w piłkę. Na pewno rozgrywki będą ciekawe. Przed nami wiele fajnych meczów. Nie tylko kilka pojedynków derbowych ale też spotkania na przykład z Legią, Wisłą, Bełchatowem czy Kolporterem - stwierdził trener Górnika, Ryszard Wieczorek.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]