Ambitne cele prezesa Górnika

Przed Ryszardem Wieczorkiem postawiono ambitne cele. Nowy trener Górnika ma nie tylko zbudować dobrą drużynę, ale też wywalczyć w lidze miejsca od 1-8 lub Puchar Polski.
W Kielcach nie pozwolono mu dokończyć rozpoczętego dzieła, więc w Zabrzu zamierza zbudować drugiego Kolportera. 
- Nie chciałbym, by to była kopia, ale coś jeszcze lepszego. Dlatego już w najbliższym sezonie oczekujemy dobrego miejsca w ekstraklasie, a może nawet pucharu - wysoko podnosi pułap wymagań prezes Górnika Ryszard Szuster, który pamięta dokonania Wieczorka nie tylko w Kolporterze, ale także w Wodzisławiu. - Odrę, jako jej lider wprowadził do ekstraklasy i zajął z nią czwarte miejsce. A przecież to był nijaki zespół. Potem klub zagrał w pucharach europejskich. Jak na możliwości Odry było to wielkie osiągnięcie. Także w Kielcach poukładał drużynę, ale nie pozwolono mu dokończyć pracy.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]