Forum
 

Trener bez urlopu

Ryszard Wieczorek (fot. PAP)Górnik miał zakończyć sezon towarzyskim meczem rozegranym dziś w okolicy Krakowa. - Meczu nie będzie, został odwołany. Piłkarze mają już wolne - powiedział nam drugi trener Marek Kostrzewa. - Dostali dokładnie rozpisane to wszystko, co mają przez najbliższe tygodnie robić. Na pewno leżenie do góry brzuchem nie wchodzi w grę. 
Drużyna - niemal w komplecie i często z osobami towarzyszącymi - miała zakończenie sezonu w Ustroniu. Impreza odbyła się w czwartkowy wieczór i trudno się dziwić, że odbywała się w świetnej atmosferze. W końcu od kilku godzin oficjalnie było wiadomo, że nowym inwestorem w Górniku będzie Allianz Polska. Piłkarze wjechali między innymi drabiniastym wozem na jedną z gór, a jeden z piłkarzy miał powiedzieć "Byliśmy wiosną w takiej kondycji jak ten koń, tuż przed samym szczytem..." Samokrytyka to wyjątkowo dobra cecha. Impreza zakończyła się grillem.
W Ustroniu nie było między innymi Artura Prokopa i Dawida Bartosa, którzy na pewno żegnają się z klubem. Pozostali piłkarze mają jeszcze kilka dni na zaakceptowanie, lub odrzucenie nowych propozycji kontraktowych. Można jednak założyć, że jeszcze kilku Zabrze opuści.
Na Roosevelta było wczoraj pusto. Krzysztof Hetmański pojechał w prywatnych sprawach do Berlina, gdzie w ostatnich latach mieszkał. Z kolei prezes Ryszard Szuster i nowy trener Ryszard Wieczorek udali się do siedziby Allianz Polska, gdzie nowi właściciele klubu (przejęcie spółki nastąpi w ciągu kilku najbliższych tygodni) poznali nowego szkoleniowca Górnika. Nominacje ta oficjalnie została potwierdzona jeszcze wczoraj w godzinach popołudniowych. - Ja o żadnym urlopie nie myślę. Po rozstaniu z Kolporterem miałem trochę czasu na odpoczynek. Teraz zabieram się do pracy - powiedział Wieczorek. Tej na pewno nie zabraknie. Trzeba kompletować skład na nowy sezon, w planie jest sprowadzenie 5-6 nowych piłkarzy.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online