Wzmocnienia z Czech?

Do środy kierownictwo Górnika powinno być już po rozmowach z piłkarzami obecnej kadry zabrzańskiego klubu. Wiadomo, że nie wszyscy zostaną na Roosevelta, choć trudno dziś powiedzieć jak liczna grupa zostanie przez klub pożegnana. – Na pewno nie będzie tak, że wymienimy połowę drużyny. To jest niemożliwe – uważa dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański. Prawdopodobnie klub nie pozbędzie się grupy zawodników, która utrzymała w Zabrzu ligę, wygrywając najważniejszy mecz rundy jesiennej z Wisłą Płock (2-0).

Nadal jednak w klubie więcej jest niewiadomych dotyczących przygotowań do nowego sezonu. – Nie jest tak, że nic nie robimy. Prowadzimy rozmowy z piłkarzami, sondujemy rynek. Czekamy jednak na oficjalne związanie się klubu z nowym sponsorem, czekamy na finalizację rozmów z nowym trenerem... Wtedy można będzie można zacząć bardzo konkretne działania – twierdzi Hetmański, który wczoraj wyjechał na obserwację meczu ligowego Teplic z Banikiem Ostrawa.

– Będziemy tam oglądać dwóch konkretnych piłkarzy. Zobaczymy, jak wypadną. Akurat na tych pozycjach potrzebujemy wzmocnień – kończy Hetmański. Teplice przed wczorajszym meczem zajmowały ósme miejsce w ligowej tabeli czeskiej ligi. Górnik jest zainteresowany przede wszystkim sprowadzeniem klasowego obrońcy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]