Wieczorek blisko Górnika

Ryszard WieczorekByło kandydatów trzech, został na placu boju praktycznie tylko jeden. Wszystko wskazuje na to, że w środę Ryszard Wieczorek zostanie oficjalnie trenerem Górnika Zabrze – pisze Sport.
– Niczego nie mogę potwierdzić. Prowadzimy rozmowy z kilkoma szkoleniowcami, mogę tylko zdradzić, że praktycznie nie ma tematu Duszana Radolskyego. Środa? Tak, wielce prawdopodobne, że tego dnia możemy poznać nazwisko nowego trenera Górnika – przyznał dyrektor sportowy klubu, Krzysztof Hetmański.
Z informacji "Sportu" wynika, że wybór padł jednak na Wieczorka. Górnik bardziej jest skłonny zatrudnić szkoleniowca znającego śląski „klimat”, pracującego wcześniej w tym regionie. Wieczorek przez lata swojej piłkarskiej i trenerskiej kariery był związany z Odrą Wodzisław. W rachubę wchodziła także kandydatura Jana Urbana, jednak ten praktycznie dwoma nogami jest już w warszawskiej Legii.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]