Radler i Bukalski o meczu z Koroną i swojej przyszłości w Górniku

Błażej Radler (fot. drożdżal)Błażej Radler, obrońca Górnika: - Trzeba się cieszyć z remisu, bo Korona miała 2-3 stuprocentowe okazje. Gdyby je wykorzystała, znów pewnie dostałoby się obronie. Górnik jest utrzymany, idziemy na urlopy, więc można optymistycznie spoglądać w przyszłość. Kontrakt mi się kończy, ale czy będę w Górniku? Nie mówię tak, nie mówię nie...

Krzysztof Bukalski, pomocnik Górnika: - Mecz nie stał na wysokim poziomie, a i pogoda swoje zrobiła. Odchorowaliśmy mecz z Płockiem, zabrakło nam świeżości. Korona miała początkowo sporą przewagę, za duża była u nas luka między obroną, a pomocą. Też chciałbym wiedzieć, co ze mną. Kontrakt mam co prawda ważny do 30 grudnia, ale jego warunki ustaliliśmy na wiosnę. Nie wiem, czy działacze widzą mnie dalej w Górniku, a ja daję sobie miesiąc na odpowiedź, czy będę grał jeszcze w Zabrzu. W końcu mam już swój wiek (37 lat - przyp. red.).

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]