Kuźba: Nie chodziłem po burdelach!

Był czas, gdy kibice Górnika nosili go na rękach. Teraz po meczach z Zagłębiem i Cracovią o mało go nie pobili. Marcin Kuźba (30 l.) już wcześniej chciał rozwiązać kontrakt z zabrzańskim klubem. Miał dość wyzwisk i pretensji. Jednak dopiero w ostatni czwartek powiedział: koniec! - pisze "Super Express". 

- Górnik to zamknięty rozdział - deklaruje piłkarz. - Na pewno tutaj nie wrócę. Po tym, co się wydarzyło, nie wyobrażam sobie, abym jeszcze kiedyś tu zagrał.

Wraca do wydarzeń sprzed kilku tygodni. Wtedy przed klubową szatnią kilku wyrostków o mało go nie pobiło.

- To nie chodzi tylko o szarpaninę z grupką kibiców - prostuje. - Byłem tu obrażany. Z trybun pod moim adresem ciągle sypały się wyzwiska. Nazywano mnie kaleką, inwalidą. To nie jest miłe, bo przecież kontuzja może przytrafić się każdemu. Co mogłem na to poradzić?

Wiosną w barwach Górnika zagrał w sześciu meczach ligowych. Do tego dołożyć trzeba jeszcze jedno spotkanie w Pucharze Ligi. W żadnym z nich, niestety, nie zachwycił. Zaczęto plotkować. Pojawiały się głosy o niesportowym trybie życia, o wizytach w agencjach towarzyskich.

- Nie chodziłem po burdelach - Marcin Kuźba łapie się za głowę. - To wielce poniżające. Może ten kto mówi takie rzeczy, korzysta z usług dziewczyn. Ma jakieś problemy i potrzebuje takiego wsparcia. Ja nie muszę odwiedzać takich miejsc.

Kontrakt z klubem rozwiązał za porozumieniem stron. Za maj i czerwiec nie otrzyma wynagrodzenia.

- Prezes sugerował, że skoro długo się leczyłem, nie powinienem brać pieniędzy - tłumaczy. - Przystałem na to. Nie jestem łapczywy.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online