Po bitwie, przed bitwą

Wczorajsze spotkanie piłkarzy Górnika Zabrze z trenerem Markiem Motyką przypominało przegląd wojsk po bitwie, czyli po derbowym meczu z Odrą.
- Damiana Seweryna czeka jeszcze tomografia, ale na pewno ma uszkodzoną torebkę w stawie skokowym, a to oznacza przynajmniej około trzech tygodni przerwy. Jacek Paszulewicz pojechał natomiast do Szczecina, do lekarza, który zajmuje się między innymi Marcinem Kuźbą i dopiero dziś będziemy wiedzieć więcej o jego kontuzji, ale sprawa nie wygląda za ciekawie. Zresztą Marcin pojechał razem z nim, bo chce się tam skonsultować w kwestii ćwiczeń, które mają go wzmocnić. Do tego dochodzi kilka drobnych urazów, siniaków i oznak zmęczenia. I do tego dochodzi ciągnąca się od dłuższego czasu kontuzja Tomasza Prasnala - wyliczył dyrektor sportowy Górnika, Krzysztof Hetmański.

Na odpoczynek nie ma jednak czasu. Już jutro o 18 zabrzanie podejmować będą Zagłębie Lubin, a w sobotę wyjeżdżają na Cracovię.

- Tempo z pozoru jest szalone, ale w zawodowej piłce to norma, więc nie ma co narzekać. Oba mecze na pewno będą twarde i ciężkie, na szczęście mamy na razie "wyczyszczone" kartki - dodał Hetmański.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]