Motyka: Trzeba dać na ofiarę

Marek MotykaRozmowa z Markiem Motyką, trenerem Górnika Zabrze.
» Jeden punkt pana satysfakcjonuje?
Marek Motyka: - Chcieliśmy zdobyć w Wodzisławiu trzy punkty, ale w czasie meczu sytuacja zmusiła nas do weryfikacji naszych planów i musieliśmy się skupić na obronie jednego punktu. 

» Mówi pan o sytuacji kiedy dwóch zawodników musiało opuścić plac gry?
- Kontuzje Paszulewicza i Seweryna spowodowały, że musiałem dokonać dwóch wymuszonych zmian i potem nie miałem wielkiego pola manewru. Martwią mnie kontuzje obu piłkarzu, bo w środę gramy już następny mecz i pewnie nie będą mogli z nim wystąpić.

» Do Wodzisławia Górnik i tak przyjechał w mocno osłabionym składzie.
- Jednych wyeliminowały kartki, drugich kontuzje. W sumie zabrakło czterech zawodników z kadry, ale szanse dostali inni i muszę powiedzieć, że wypruli z siebie wszystko. Na szczęście wracają już "kartkowicze".

» W kolejnym meczu Górnik nie traci bramki.
- W tym elemencie bardzo poprawiliśmy grę, zawodnicy wzięli sobie do serca moje słowa. Widać efekty, ale pracujemy nad tym dalej.

» Musi pan przyznać, że mieliście w tym meczu dużo szczęścia.
- Trzeba dać na ofiarę (śmiech). W piłce konieczne jest szczęście, słowa pochwały należą się jednak Laskowskiemu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]