Wypowiedzi piłkarzy po meczu Odra - Górnik

Marcin Nowacki (Odra): - Nie mam pretensji do trenera, że nie zagrałem w wyjściowym składzie. W ostatnim spotkaniu z ŁKS-em wypadłem słabo. Po wejściu na boisko Adama Czerkasa zaczęliśmy wreszcie grać długimi piłkami na pole karne. Szkoda tych straconych okazji. Był to mecz niewykorzystanych sytuacji. 

Jan Woś (Odra): - Przeważaliśmy, graliśmy momentami nieźle, ale byliśmy nieskuteczni. Znowu graliśmy za nerwowo. Na pewno nie zapamiętam tego meczu zbyt długo.

Artur Prokop (Górnik): - Jestem zadowolony z remisu. W Wodzisławiu zawsze trudno nam się gra. Poza tym gospodarze mieli więcej sytuacji.

Marcin Kuźba (Górnik): - Nasze plany pokrzyżowały kontuzje, dlatego w drugiej połowie graliśmy defensywnie. Ja zamiast atakować, musiałem skupić się na pilnowaniu Marcina Malinowskiego.

Błażej Radler (Górnik): - Jestem zadowolony, bo w kolejnym meczu nie tracimy bramki.

Rafał Andraszak (Górnik): - Odra nie przeskoczyła nas w tabeli, nadal jesteśmy wyżej. Mimo, że graliśmy w osłabieniu, mogliśmy nawet wywalczyć trzy punkty. Trener jednak musiał jeszcze przed przerwą dokonać dwóch zmian, mnie też przestawił na inna pozycję. Miałem zastąpić Seweryna no i chyba się z tej roli wywiązałem dobrze.

Krzysztof Bukalski (Górnik): - Przy blokowaniu strzału jednego z piłkarzy Odry rzeczywiście piłka trafiła mnie w rękę, ale - gdybym był sędzią - też bym nie odgwizdał karnego.

Tomasz Laskowski (Górnik): - Nie miałem za dużo roboty. W sytuacjach podbramkowych dopisywało mi szczęście.

źródło: Gazeta Wyborcza / Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]