Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Motyka (fot. odra.wodzislaw.pl)Marek Motyka (Górnik): Nie takiego przebiegu meczu się spodziewałem. Po dobrym spotkaniu z Legią zamierzaliśmy przywieźć z Wodzisławia trzy punkty. Kontuzje dwóch zawodników pokrzyżowały nam szyki i do końca meczu głównie broniliśmy się. W tej sytuacji z jednego punktu muszę być zadowolony. Mieliśmy dużo szczęścia, bardzo dobrze bronił też Laskowski. Seweryn i Paszulewicz pojechali do szpitala na szczegółowe badania; trudno jeszcze powiedzieć, jak długo będą pauzować.

Jacek Zieliński (Odra): Publiczność i boisko były dzisiaj na pierwszoligowym poziomie. Nasza gra wypadła za to słabiej, szczególnie w pierwszej połowie. W drugiej mieliśmy co prawda optyczną przewagę, ale nic z niej nie wynikało. Szkoda straconych dwóch punktów; teraz musimy skupić się na kolejnych czekających nas meczach.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]