Aleksander chce strzelić gola Górnikowi

Arkadiusz Aleksander (fot. Przegląd Sportowy)- Bardzo chciałbym strzelić gola w meczu z Górnikiem. Oczywiście nie z zemsty, bo pobyt w Zabrzu dobrze wspominam. Muszę w końcu przełamać swoją nieskuteczność, udowodnić sobie samemu, że jestem groźnym napastnikiem. Minęły już trzy kolejki rundy wiosennej, my nie zdobyliśmy jeszcze ani jednej bramki. Najwyższy czas to zmienić. A że gramy akurat z Górnikiem? No cóż, sentymenty trzeba odłożyć na bok, teraz obowiązuje mnie inna lojalność. Od profesjonalisty wymaga się, by właściwie wypełniał obowiązki wobec swojego klubu – przed sobotnim meczem Widzew – Górnik napastnik Widzewa, Arkadiusz Aleksander, stawia sprawę jasno.

Przed trudną próbą psychiczną stoi też drugi były zawodnik Górnika, Łukasz Juszkiewicz. - To dla mnie szczególny mecz – przyznaje. – Pochodzę z Zielonej Góry, ale przecież w Górniku debiutowałem w ekstraklasie. Ale nie tylko to jest ważne: w Zabrzu poznałem narzeczoną, tam urodziło się moje dziecko, mam w tym mieście wielu przyjaciół. Trzeba będzie przed meczem o tym wszystkim zapomnieć i zagrać jak najlepiej, tym razem dla Widzewa.

Takie są dylematy obu zawodników, a co dopiero jeszcze mocniej związanego emocjonalnie z Górnikiem trenera Michała Probierza. To bardzo ważny mecz dla jego obecnej drużyny.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online