Motyka: W Łodzi chcemy zmazać plamę ze spotkania z Łęczną

Marek Motyka (fot. Przegląd Sportowy)Piłkarze Górnika Zabrze przygotowują się do arcyważnego meczu wyjazdowego z Widzewem Łódź. Trenera Marka Motykę cieszy powrót do zdrowia Damiana Seweryna i Marcina Kuźby.
- Wszystko idzie w dobrym kierunku, Seweryn trenuje normalnie, Kuźba na razie na 80-90 procent. Te dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach bardzo nam się przydały. Chłopcy solidnie trenowali, ja miałem okazję spokojnie im się przyjrzeć, teraz trzeba ruszyć z miejsca w lidze. Nie będę jednak mówił, że w Łodzi chcemy zmazać plamę ze spotkania z Łęczną, bo mówienia było ostatnio za dużo. Teraz chcemy po prostu to zrobić! - bojowo zapowiada szkoleniowiec.
Tymczasem dziś w klubie dobiegnie końca audyt. Po którego podsumowaniu dojdzie do rozmów pomiędzy Górnikiem i firmą Allianz. Najprawdopodobniej pierwsza tura negocjacji odbędzie się w Wielki Piątek.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online