Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Zdzisław Podedworny (fot. pogononline.pl)Zdzisław Podedworny (trener Górnika): - Spotkanie nie stało na wysokim poziomie, a na bardzo słabym. Na pewno był to mecz zacięty. Zarówno Pogoń jak i my mieliśmy kilka dobrych sytuacji i szkoda, że tego nie wykorzystaliśmy. Wynik bezbramkowy nie jest zbyt ciekawy, co innego gdyby padły dzisiaj bramki. 

- Mam pretensje do doświadczonego Moskala, że taki rutyniarz nie potrafił w końcówce meczu przechylić szali zwycięstwa. Wystarczyło podać piłkę do Andraszka. Kuźba nie był jeszcze dzisiaj gotowy do gry, chociaż korciło mnie, by spróbować go w drugiej połowie.

Libor Pala (trener Pogoni): - Wynik nie jest dobry zarówno dla Pogoni, jak i Górnika. Z drugiej strony wszyscy nasi przeciwnicy w dole tabeli przegrali. Na ten jeden punkt możemy patrzeć optymistycznie, ale pamiętajmy, że przeciwnik zdobywa go na wyjeździe. Do osiemdziesiątej minuty stworzyliśmy więcej okazji niż Górnik, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Dzisiejszy mecz w porównaniu z ŁKS-em był pierwszą albo trzecią klasą podstawówki. Mam nadzieję, że w następnym meczu będzie to już piąta i szósta. Miałem dzisiaj komfort pracy, ponieważ grałem w takim składzie jaki chciałem.

źródło: pogon.v.pl / pogonszczecin.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]