Kostrzewa scoutem Górnika

Górnik Zabrze SSA informuje, iż z dniem 22 lutego 2007 sztab szkoleniowy klubu poszerzył się o Marka Kostrzewę, który będzie w Górniku odpowiadał za scauting.
Marek Kostrzewa urodził się 19 czerwca 1957 roku w Lublinie. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w miejscowym zespole – Budowlanych Lublin. Do Górnika trafił z Concordii Knurów w 1984.  Jego pierwsza przygoda z Górnikiem trwała 4 lata i zaowocowała tytułem Mistrza Polski w każdym roku gry (1985, 1986, 1987, 1988). Następnym przystankiem w piłkarskiej karierze Marka Kostrzewy było francuskie FC Herbourg. W latach dziewięćdziesiątych po powrocie z zagranicy zagrał jeszcze w Górniku w latach: 1992/1993. Zagrał również jeden raz w reprezentacji Polski.

Po zakończeniu piłkarskiej kariery pracował w Górniku jako asystent u boku min. Huberta Kostki i Jana Kowalskiego. W ostatnich latach współpracownik Bogusława Kaczmarka.

W klubie Marek Kostrzewa będzie odpowiadał za wyszukiwanie talentów.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]