Lubański: Zwróciłem się do mojego klubu, ale potraktowano mnie odmownie

Włodzimierz Lubański (fot. Przegląd Sportowy)Włodzimierz Lubański chciałby zostać prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Ostatnio był nawet na niezłej drodze, ale nie dostał mandatu na zjazd wyborczy z Górnika Zabrze. Co na to sam zainteresowany?
- To przykre... Ja w ogóle mam problemy z komentowaniem tego faktu.  Przecież dla Górnika grałem kilkanaście lat. I czy się komuś podoba, czy nie, moje nazwisko kojarzyć się będzie zawsze z największymi sukcesami tego klubu. Nie kombinowałem, nie komplikowałem spraw, tylko zwróciłem się do mojego klubu, ale potraktowano mnie odmownie - mówi.
Zapytany o to, czy zdoła zgromadzić odpowiednie poparcie, aby wziąć udział w wyborach, odpowiada: - Mam taką nadzieję. Od kilku dni przebywam w Polsce. Rozmawiam z przyjaciółmi, kolegami, ludźmi mi życzliwymi. Choć ta historia z Górnikiem dała mi dużo do myślenia, to przecież byłoby z mojej strony bardzo niepoważne, gdybym takiego poparcia nie miał. Niedługo będę mądrzejszy i będę wiedział, w jakim jestem miejscu i na co mogę liczyć.

źródło: Życie WarszawyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]