Giesa - zdolny, ale podatny na urazy

Za Adamem Giesą, utalentowanym wychowankiem GKS Katowice, ciągnie się pasmo nieszczęść. Jak tylko podpisał 3-letni kontrakt z Górnikiem, musiał się położyć na stół operacyjny, by medycy mogli mu usunąć część uszkodzonej łąkotki. Gdy jego nowi koledzy przygotowywali się do sezonu w Turcji, Giesa zastanawiał się w kraju nad swoją przyszłością. Jeśli szybko nie wróci do pełnej sprawności, nowe władze zabrzańskiego klubu mogą z nim rozwiązać umowę.
– Kiedyś w „Gieksie” zerwałem ścięgno Achillesa i ta sprawa ciągnęła się za mną bardzo długo. Teraz ta łąkotka i wiem doskonale, że po operacji ciężko mi będzie wskoczyć do meczowej osiemnastki. Za dwa tygodnie zacznę normalne treningi i wierzę, że wszystko dobrze się ułoży – przyznaje 24-letni pomocnik.
Na Giesę miał chrapkę jego ukochany GKS Katowice, ale trener Rozwoju Katowice (tam ostatnio występował Giesa) Marek Piotrowicz dostał ofertę powrotu do Zabrza i zabrał ze sobą najlepszego zawodnika. W pierwszej wersji zabrzanie mieli zapłacić za piłkarza 100 tysięcy złotych w ratach. – Ale w związku z jego kontuzją cena została lekko obniżona – przyznaje były sternik zabrzan Eugeniusz Postolski, który finalizował ten transfer.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]