Długi tydzień

Piłkarze Górnika, którzy zakończyli zgrupowanie w Turcji, powoli szykują się do ligowego rytmu. Przypomnijmy, że w ramach przetarcia czekają ich dwa mecze Pucharu Ekstraklasy: w najbliższą sobotę o godz. 16:00 drużyna Zdzisława Podedwornego zmierzy się z Odrą Wodzisław - będzie to pierwsze spotkanie na nowej, podgrzewanej murawie - a trzy dni później na Roosevelta pojawi się Wisła Kraków. 
- Podczas zgrupowania dwa mecze zremisowaliśmy i dwa przegraliśmy, więc przyszła chyba pora na zwycięstwa - z humorem mówi szkoleniowiec Górnika. - Mam nadzieję, że wszyscy piłkarze wrócą do zdrowa, zdajemy sobie też sprawę, że czeka nas "długi tydzień", bo w planach mamy nie tylko treningi, ale także oficjalną prezentację drużyny, na którą zapraszamy naszych kibiców - dodał Podedworny.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]