Forum
 

Dziś Górnik wylatuje na zgrupowanie do Turcji

Krzysztof Hetmański, który wczoraj po południu został dyrektorem sportowym Górnika d.s. sportowych, już dziś leci z zespołem na zgrupowanie do Turcji.
Ostateczna lista zawodników, którzy udadzą się na zgrupowanie zostanie podana dzisiaj. Na pewno dojdzie na niej do kilku zmian, co klub będzie trochę kosztowało. Trzeba zmienić rezerwację wcześniej kupionych biletów lotniczych. - Prawdopodobnie poleci 24-25 zawodników, w tym trójka, której wcześniej nie planowaliśmy - twierdzi trener Zdzisław Podedworny, mając na myśli Marcina Kuźbę, Jacka Paszulewicza oraz Piotra Madejskiego, ostatnio grającego w Arce Gdynia. To znaczy, że trzech piłkarzy, których trener miał na liście, dziś usłyszy, że zostają w kraju.
Dla Kuźby to powrót do Zabrza po dziewięciu latach. Choć w tym mieście mieszkają jego teściowie, Kuźba chce dojeżdżać na treningi z Krakowa. - To dziś tylko 45 minut jazdy. Prezes Szuster skontaktował się ze mną w czwartek, w niedzielę dałem mu odpowiedź. Miałem ofertę z Chin, gdzie oczywiście zarobiłbym więcej i ze Śląska Wrocław. W tej sytuacji najrozsądniejszy jest powrót do Górnika. Nie jestem jeszcze gotowy na 90 minut gry, ale mam miesiąc. Myślę, że mogę tej drużynie pomóc - powiedział Kuźba.
Wczoraj po drugim treningu nowy prezes został w szatni przedstawiony drużynie przez Eugeniusza Postolskiego. Potem Ryszard Szuster rozmawiał z ekipą trenerską oraz nowym dyrektorem.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2019 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online