Mańka-Szulik: Ze spokojem patrzę w przyszłość Górnika

Małgorzata Mańka-Szulik (fot. um.zabrze.pl)Podczas konferencji prasowej, zorganizowanej w siedzibie SSA Górnik Zabrze, prezydent Małgorzata Mańka-Szulik podziękowała dziś za pracę Eugeniuszowi Postolskiemu, dotychczasowemu prezesowi zarządu spółki, i przedstawiła dziennikarzom jego następcę - Ryszarda Szustera. Dotychczasowy prezes Górnika złożył rezygnację z pełnionej funkcji w sobotę.

- Nie jest tajemnicą, że sytuacja w Klubie stale się pogarszała. Czekaliśmy na nowe działania, ale przedstawione propozycje nie były satysfakcjonujące. Prezes Postolski zrozumiał, że jego zasób pomysłów się wyczerpał. Dziękuję mu, że w tym trudnym okresie zechciał kierować Klubem – mówiła podczas spotkania prezydent Małgorzata Mańka-Szulik.

Podczas spotkania prezydent Małgorzata Mańka-Szulik poinformowała również o dużym zainteresowaniu inwestorów zabrzańskim Klubem. Dodała jednak, że obecnie poważne rozmowy, których celem jest wyłonienie sponsora strategicznego, prowadzone są z jednym podmiotem.

- Od początku kadencji każdego dnia zajmowałam się sprawami Górnika. Stąd też ze spokojem patrzę w przyszłość. To wypracowany optymizm – zapewniła prezydent Zabrza.

źródło: um.zabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]