Iwan i Mandziara...

Ostatnio na Roosevelta znów gruchnęła wieść o tajemniczym inwestorze zagranicznym, ale sprawa nie jest taka oczywista - pisze "Dziennik Zachodni". Według nieoficjalnych wieści "Dziennika" za tajemniczym finansowym konsorcjum - reprezentowanym podobno przez Andrzeja Iwana - stoi firma menedżerska operująca już na polskim rynku, której głównym celem będzie promowanie w Zabrzu własnych piłkarzy. 
Podobny mechanizm, w którym "marchewkę" stanowią rzekome miliony euro gotowe, by wpłynąć natychmiast do klubowej kasy, przerabiano już przy okazji pracy Ryszarda Komornickiego - przypomina "DZ".

"Przegląd Sportowy" pisze natomiast, że innym zainteresowanym naszym klubem jest Adam Mandziara, który wcześniej prowadził interesy transferowe z krakowską Wisłą. Mandziara skontaktował się z Górnikiem poprzez swojego wysłannika i wspólnie z zaprzyjaźnioną firmą niemiecką, chciałby zainwestować w klub, jak również... promować w nim swoich piłkarzy - twierdzi "Przegląd". Na koniec gazeta dodaje: Sęk w tym, że chrapkę na wykupienie klubu ma jeszcze kilka innych firm... ;-)

Natomiast na łamach katowickiego "Sportu" jeden z zabrzańskich działaczy stwierdził: - Dajmy już z tym spokój. Lepiej wziąć się do roboty, bo jak jeszcze ktoś wierzy w dobrego wujka, to znaczy, że niczego go ostatnie miesiące i lata nie nauczyły.

źródło: Dziennik Zachodni / Przegląd Sportowy / Sport / własneRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]