Aleksander coraz bliżej Widzewa

W Zabrzu nie wszyscy doceniają walory i piłkarskie umiejętności Arkadiusza Aleksandra, skoro klub nawet nie rozpoczął z nim negocjacji w sprawie podpisania nowego kontraktu. Stary kończy się w czerwcu przyszłego roku, ale już w styczniu popularny „Aleks” będzie mógł związać się umową z nowym pracodawcą. 
Największe zainteresowanie autorem czterech goli w rundzie jesiennej objawia łódzki Widzew, który szuka następcy kuszonego przez wiele klubów Bartłomieja Grzelaka. Aleksander ma podobną charakterystykę piłkarską i niemal identyczne parametry fizyczne, co błyskawicznie dostrzegł trener beniaminka Michał Probierz.
– Jestem nim zainteresowany, to dobry napastnik. Najpierw z nim rozmawiałem, a potem swoje uwagi przekazałem działaczom, którzy mają rozmawiać z szefami Górnika – przyznaje opiekun Widzewa.
Aleksander przyznaje, że ma oferty nie tylko z Łodzi. Mocno naciska na niego Górnik Łęczna, ponadto piłkarz prowadził luźne rozmowy z Zagłębiem Lubin. Nie bez znaczenia jest fakt, że ten rosły napastnik na stałe mieszka we Wrocławiu, stąd opcja lubińska.
– Ja już od miesiąca pytam działaczy, czy chcą ze mną przedłużyć kontrakt, czy są mną zainteresowani. Ale nie dostałem żadnej odpowiedzi – martwi się Aleksander, który jest bardzo samokrytyczny i uważa, że jesienią mógł zdobyć znacznie więcej bramek (strzelił tylko 4.). – Powiedziano mi tylko, że do czwartku dostanę odpowiedź. Ale w mojej opinii to tylko przedłużanie sprawy ze strony działaczy zabrzańskich. Jeśli nic się nie zmieni to już pierwszego stycznia podpiszę kontrakt z Widzewem. Wówczas okaże się, czy od razu odejdę z Zabrza, czy też będę musiał poczekać do czerwca. Nie mam w umowie kwoty odstępnego, więc łatwiej będzie odejść.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online