Podedworny szuka szczęścia

Chociaż piłkarze Górnika Zabrze spotkają się ze swoim nowym trenerem Zdzisławem Podedwornym dopiero w nowym roku, to w klubowych gabinetach trwają ożywione dyskusje. Dotyczą one m.in. kształtu nowej drużyny. 

- Wierzę, że nikt z piłkarzy nie odejdzie do klubów, z którymi walczymy o utrzymanie w lidze - mówi Podedworny, ale sprawa może wyglądać inaczej, bo Arkadiusz Aleksander z coraz większą uwagą studiuje ofertę z Widzewa Łódź.

Podedworny nie zrezygnuje z funkcji przewodniczącego Wydziału Szkolenia Śląskiego Związku Piłki Nożnej.

- Pracuję w tej roli społecznie, poświęcam jej tyle czasu, ile potrzebuję na załatwienie konkretnych spraw. Dlatego nie przypuszczam, żeby te obowiązki kolidowały z prowadzeniem zespołu Górnika - tłumaczy trener zabrzan. - A tak swoją drogą w dotychczasowej pracy często było tak, że przygotowaną przeze mnie "śmietankę" spijał ktoś inny. Mam nadzieję, że w Zabrzu wreszcie będzie inaczej i będę miał to szczęście, że przygotowania zespołu do rundy wiosennej przyniosą efekty i razem będziemy się cieszyć z osiągnięcia celu.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online