Piotrowicz: To dla mnie awans

Marek Piotrowicz (fot. Przegląd Sportowy)We wtorek dotychczasowy szkoleniowiec Rozwoju Katowice Marek Piotrowicz został drugim trenerem Górnik Zabrze. - Potwierdzam, że podjąłem decyzję o przyjęciu oferty Górnika. Tak jak już mówiłem wcześniej posada trenerska w Górniku jest dla mnie awansem sportowym i powrotem po latach do klubu, którego barw broniłem w ponad 300 meczach w ekstraklasie - powiedział Piotrowicz.
Marek Piotrowicz pracował w Rozwoju Katowice od 6 lipca 2005. Sezon 2005/2006 zakończył z zespołem na 5. miejscu w tabeli. Po rundzie jesiennej tegorocznych rozgrywek drużyna Rozwoju plasuje się na 6. pozycji. Piotrowicz poprowadził katowiczan w 51 spotkaniach (w tym 46 ligowych). Odniósł z zespołem 19 zwycięstw, 24 zremisował, a 8 przegrał. W 51 meczach podopieczni Piotrowicza zdobyli 47 bramek i stracili 30.

źródło: rozwoj.info.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online